O nás

O NÁS

O NÁS

Pažitka - zdravé a chutné obědy do vaší firmy!

Celorepublikový portál Pažitka.cz jistě už v Třebíči všichni znáte.
Stránky plné super receptů našich blogerů, blogerek, kuchařů, kuchařek, babiček a maminek. Tak jako je pažitka zdrojem minerálů a vitamínů, tak je Pažitka.cz zdrojem čerstvých informací o jídle, vaření a životním stylu.

Znáte to. Sedíte s kolegyněmi v kanceláři a jedna z nás zvolá: mám hlad! Holkýý, co budete mít dneska k obědu?

Nejtěžší to má samozřejmě redakce portálu Pažitka.cz. Zkuste si přidávat lákavé recepty našich blogerů, aniž by se vám nesbíhaly sliny. Přetěžký úkol, věřte nám!

Právě proto spontánně vznikl třebíčský projekt Pažitka zdravě a chutně. Pojďte si s námi pochutnat na jídle, které nás prostě „baví“.

Pohodový tým, který jí rád kvalitně, chutně a vychutnává si ingredience tak, jak prostě jsou. Nečekejte magi, vegety, grilovací koření nebo majonézy. Ani zbytečná dochucovadla, abychom si podmanili ty, kteří chtějí kyblík těstovin s francouzským dresingem plným majonézy za 39 kč a mohli říci, to jsem se ale nacpala. Rádi bychom oslovili ty, kteří ocení jednoduchost s kvalitními ingrediencemi, kde oliva chutná, jako oliva. Naše kuchařinky vaří s láskou a mají i spoustu profesních zkušeností, osobně Vám je brzy představíme!


Budeme se těšit na Vaše objednávky a věříme, že si s námi pochutnáte!

zobrazit
Pažitka zdravě a chutně navštívila děti v družině školy Cyrilometodějská

Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22 je základní škola zřízená pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami; jde o „zařízení věnující se péči, výchově a vzdělávání dětí s širokou škálou postižení a dětí, které jsou z nejrůznějších důvodů neúspěšné v jiných typech škol“. Proto jsme s myšlenkou ukázky zdravějších svačinek ihned souhlasili a těšili se na den D.

zobrazit
První adventní neděle v Borovině aneb rozsvícení vánočního stromečku

Letošní rok jsme první adventní neděli zavítali s pažitkovským stánkem v Třebíči do Boroviny na rozsvícení vánočního stromečku. Moc se nám tam líbilo! Děkujeme všem pažitkářům, kteří za námi přišli a pozdravili nás. 

zobrazit
Běh noční Třebíčí 2017

Rekordní Běh noční Třebíčí pomohl nemocnému Kubovi a třebíčský projekt Pažitka zdravě a chutně byla samozřejmě u toho!

Celkem 244 závodníků si sobotní podvečer zpestřilo na čtvrtém ročníku Běhu noční Třebíčí. A v chladném podzimním počasí padaly rekordy - třebíčský talent Michael Jakůbek prolétl tři kola vedoucí skrz židovské město ve skvělém čase 29:24, poprvé ve čtyřleté historii závodu se tak běželo pod půl hodiny.


zobrazit
Sobota v pohybu aneb vydařený 9. ročník!

Samozřejmě Pažitka zdravě a chutně nemohla chybět, ani letos! Akce, která motivuje širokou veřejnost k pohybu a zdravému životnímu stylu, je přece naše parketa, no ne?! 

zobrazit
Zažij Fošku na vlastní kůži aneb měsíc náborů 2017!

„MĚSÍC NÁBORŮ“, sportovní akce, kterou organizuje klub SK Fotbalová škola Třebíč ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky. Pažitka zdravě a chutně u toho samozřejmě se svými dobrotami chybět nemohla. 

zobrazit
Třebíčské Bramborobraní s pažitkou

XIX.ročník třebíčského Bramborobraní byl i přes nepřízeň počasí fajn. Pažitka zdravě a chutně napekla bramborové dobroty, rozbila stan na náměstí a byli jsme odhodlání zůstat tak dlouho, dokud všechny naše dobroty neprodáme! Tak se i stalo.

zobrazit
Saori Iyama Ehler aneb inspirativní večer s nádechem japonské kuchyně

Přátelská večeře a zajímavé setkání s velmi půvabnou, milou Saori Iyama Ehler a jejím sympatickým chotěm Pavlem, kteří nechali nahlédnout tým Pažitka zdravě a chutně, pod japonskou pokličku.

zobrazit
Pažitkovské koláče dorazily na soustředění týmu U11 klubu NUCLEARS TŘEBÍČ do Šatova u Znojma.

Zdravíme naše mladé baseballové naděje a věříme, že bude chutnat! Nakoukněte spolu s námi na soustředění baseballového týmu chlapců a děvčat, kterým opravdu počasí náramně přeje. 

 
zobrazit
Příměstský fotbalový kemp 2017 Zažij Fošku

Příměstský fotbalový kemp 2017 Zažij Fošku si mohlo užít 23 dětí z celého okresu Třebíč. Počasí dětem hrálo do noty, udržoval se pitný režim, děti se chodily koupat a po jídlech z pažitkovské kuchyně se vždy jen zaprášilo! Těší nás, že náš projekt má smysl a jsou tu lidé, kterým není jedno, co děti při sportu jedí.

zobrazit
Série vytrvalostních závodů McRai Cup 2017 je za námi!

Pažitka zdravě a chutne je projekt, který jistě v Třebíči už znáte. Nejen že můžete navštěvovat naše stránky www.pazitka.cz, kde se můžete inspirovat tisíci recepty, ale třebíčtí mohu dokonce některé z těchto receptů ochutnat. A protože jsme zdraví a chutní, doprovázíme několik sportovních akcí v Třebíči se svými bezlepkovými dezerty, zdravějšími variantami salátků a jiných dobrot, co dodají energii, sílu a vitalitu. Tak jsme samozřejmě nemohli chybět ani na McRai Cup 2017.

 

 

zobrazit
KDE JSTE NÁS MOHLI VIDĚT

KDE JSTE NÁS MOHLI VIDĚT

a kde se s námi můžete setkat?

Podívejte se, že nejsme žádné "rychlokvašky"! Pažitka v akci

Již třetím rokem se staráme o všechny závodníky, závodnice a pořadatele Trebíčského vytrvalostního poháru - McRAI CUP

Slavnosti růžového vína na Zámku v Třebíči, kde budeme generálními partnery pro rok 2017 

Pazitka.cz je největší blogerskou komunitou, která srší těmi nejlepšími recepty předních českých blogerů. Mrkněte na SCUK 2016

Každým rokem vaříme na nádherné kulturní akci Oživené židovské město Třebíč

Setkáváme se se zajímavými osobnostmi ze světa gastronomie, jako je třeba Pavel Maurer

Akce Svatba, jak má být! Na Zámku ve Valči se snědlo 550 kousků čerstvého chleba s čerstvou pažitkou a jaroměřickým pomazánkovým máslem

Témata školních jídelen nám nejsou rozhodně cizí, i my jsme přece rodiče! 

Staráme o fotbalisty z Fotbalové školy Třebíč, kterým připravujeme zdravé a chutné dobroty

 

 
 
zobrazit
Oživené židovské město Třebíč 2017

Ani letošní léto pazitka.cz nemohla v třebíčských židovských uličkách chybět. Mohli jste zažít atmosféru první republiky, na které se podílí spousta fajn lidiček, kteří jsou bezesporu nedílnou součástí celé historické akce.

zobrazit
Třebíč Open 2017

Spolupráce s klubem Fotbalová škola Třebíč začala již v zimě, kdy se pažitka starala o stánky při halových fotbalových turnajích. Tam jsme se vzepřeli párkům v rohlíku a zkusili dětem nabídnout zdravý celozrnný toast se šunkou a sýrem, nebo upéct domácí "mysli" tyčinku. Oblíbený byl třeba ovocný pudink a saláty z ovoce šly na dračku. To nemluvíme o domácí bábovce nebo bezlepkovém koláči. V té chvíli jsme opravdu uvěřili, že náš třebíčský projekt Pažitka zdravě a chutně smysl prostě má!

zobrazit
Odběr newsletteru