O NÁS

O NÁS

Pažitka - zdravé a chutné obědy do vaší firmy!

Celorepublikový portál Pažitka.cz jistě už v Třebíči všichni znáte.
Stránky plné super receptů našich blogerů, blogerek, kuchařů, kuchařek, babiček a maminek. Tak jako je pažitka zdrojem minerálů a vitamínů, tak je Pažitka.cz zdrojem čerstvých informací o jídle, vaření a životním stylu.

Znáte to. Sedíte s kolegyněmi v kanceláři a jedna z nás zvolá: mám hlad! Holkýý, co budete mít dneska k obědu?

Nejtěžší to má samozřejmě redakce portálu Pažitka.cz. Zkuste si přidávat lákavé recepty našich blogerů, aniž by se vám nesbíhaly sliny. Přetěžký úkol, věřte nám!

Právě proto spontánně vznikl třebíčský projekt Pažitka zdravě a chutně. Pojďte si s námi pochutnat na jídle, které nás prostě „baví“.

Pohodový tým, který jí rád kvalitně, chutně a vychutnává si ingredience tak, jak prostě jsou. Nečekejte magi, vegety, grilovací koření nebo majonézy. Ani zbytečná dochucovadla, abychom si podmanili ty, kteří chtějí kyblík těstovin s francouzským dresingem plným majonézy za 39 kč a mohli říci, to jsem se ale nacpala. Rádi bychom oslovili ty, kteří ocení jednoduchost s kvalitními ingrediencemi, kde oliva chutná, jako oliva. Naše kuchařinky vaří s láskou a mají i spoustu profesních zkušeností, osobně Vám je brzy představíme!


Budeme se těšit na Vaše objednávky a věříme, že si s námi pochutnáte!

Odběr newsletteru