Pažitkovské koláče dorazily na soustředění týmu U11 klubu NUCLEARS TŘEBÍČ do Šatova u Znojma.

Pažitkovské koláče dorazily na soustředění týmu U11 klubu NUCLEARS TŘEBÍČ do Šatova u Znojma.

Zdravíme naše mladé baseballové naděje a věříme, že bude chutnat! Nakoukněte spolu s námi na soustředění baseballového týmu chlapců a děvčat, kterým opravdu počasí náramně přeje. 

 

A že město Třebíč patří mezi baseballovou "smetánku" České republiky, se můžete přesvědčit zde: http://www.nuclears.cz/demo/klubove-uspechy

Úspěchy právě týmu U11:
2016....mladí baseballisté Třebíče ovládli největší turnaj pro děti do deseti let v Evropě pod vedením trenérské čtveřice Pavel Jozek, Štěpán Chytka, Miroslav Křivánek a Petr Kuchařík. 
Na SuperCupu, který hostil areál Tempo Praha, dokázali zvítězit v konkurenci dvaceti čtyř nejlepších českých týmů včetně osmi zahraničních. A to jak v turnaji hraném zjednodušenou variantou baseballu, kdy hráčům nadhazuje jejich trenér Pavel Jozek, tak v dovednostních soutěžích Masters. 
Finálový duel se Sant Boi Barcelona můžete shlédnout ze záznamu na televizní stanici ČT Sport!

Pokud uvažujete o týmovém sportu plném nadšení...Baseball rozvíjí myšlení, rychlé reagování a přizpůsobování se různým situacím, což má za následek rozvoj duševních schopností, které si hráči přenášejí i do školy a běžného života. Ernest Hemingway prohlásil, že baseball jsou nejrychlejší šachy na světě. Děti vychované v kolektivním sportu jsou méně náchylné na šikanu a umí si lépe poradit v každé situaci.

Nezapomeňte na náborové září! 
http://www.nuclears.cz/demo/actuality.php?actualityId=18088

Odběr newsletteru