První adventní neděle v Borovině aneb rozsvícení vánočního stromečku

První adventní neděle v Borovině aneb rozsvícení vánočního stromečku

Letošní rok jsme první adventní neděli zavítali s pažitkovským stánkem v Třebíči do Boroviny na rozsvícení vánočního stromečku. Moc se nám tam líbilo! Děkujeme všem pažitkářům, kteří za námi přišli a pozdravili nás. 

Nedělní přípravy pažitkovského stánku byly vzhledem na mrazivé počasí trošku kruté. I tak jsme se těšili, až vše připravíme a budeme moci přivítat první návštěvníky trhu. Co jste mohli u nás ochutnat?

V první řadě jste mohli zakoupit výborný alkoholický punč s ovocem nebo se zahřát krémovou dýňovou polévkou s kokosovým mlékem, zázvorem a chilli. Milovníci slaných jídel si vybírali buďto z celozrnných rohlíčků se šunkou a sýrem, slaného koláče nebo špenátového muffinu s česnekovou pěnou a slaninou. Špenátové muffiny měly opravdu velký úspěch. Kdo si chtěl osladit pohodové adventní neděli vybíral z našich BEZLEPKOVÝCH koláčů ( dýňový cheesecake, čokoládový s chilli, kokosový s tvarohem) nebo muffinů. Nejvíce zabodoval samozřejmě náš sobík Rudolf z cukety ( jednou jsem nabídla omylem malému chlapečkovi sobíka Richarda - smííích ) nebo u dětí také vítězil mrkvový muffin s citrónovým stromečkem. Naše děvčata též napekla a nazdobila vánoční perníčky i jablečné šátečky. Bezlepkové cizrnové a fazolové tyčinky nezůstali bezpovšimnutí také. Měli jsme opravdu radost, i když nás nohy zebou ještě teď! 
Věříme, že jste si s námi pochutnali a ještě jednou děkujeme všem, kteří se za námi zastavili! Pažitka zdravě a chutně je vám samozřejmě k dispozici denně na webu www.pazitka.cz. Na našich webových stránkách o vaření si můžete nejen objednávat naše zdravé a chutné obědy, dezerty, polévky, koláče a jiné dobroty, ale hlavně si něco dobrého doma uvařit. Nezapomeňte, že Pazitka.cz má na svých stránkách 10.000 receptů. Sledujte i náš Facebook  Pažitka zdravě a chutně nebo FB Pazitka.cz, kde denně přidáváme super recepty našich blogerů a blogerek. Určitě si vyberete ten svůj nej recept. Pokud se budete chtí podělit o fotografii, recept či si s našimi blogery o nich popovídat, máme pro vás FB Vaření s pažitkou skupinku, rádi vás přivítáme!


Celý tým Pažitka zdravě a chutně přeje všem krásné Vánoce!!!


Autor článku: Monika R.

Odběr newsletteru