Sobota v pohybu aneb vydařený 9. ročník!

Sobota v pohybu aneb vydařený 9. ročník!

Samozřejmě Pažitka zdravě a chutně nemohla chybět, ani letos! Akce, která motivuje širokou veřejnost k pohybu a zdravému životnímu stylu, je přece naše parketa, no ne?! 

V rámci osvětové podzimní kampaně Dny zdraví připravilo Zdravé město Třebíč již 9. ročník akce s názvem SOBOTA V POHYBU. Dopolední blok cvičení probíhal, jak už název napovídá, v sobotu 7. 10. 2017 v hale TJ Spartak Třebíč, která nám pravidelně poskytuje zázemí. Cíl a smysl této akce je jasný: motivovat k pohybu a zdravému životnímu stylu. Vstup byl zdarma, díky finanční podpoře Zdravého kraje Vysočina.

Celkem 2x (před zahájením Soboty v pohybu a ještě jednou o přestávce) se ukázkami fly jógy představila děvčata lektorky Hanky Novákové.A následovala ukázka cvičení Alpinning a jumping. Druhá hodina patřila lektorovi a několikanásobnému mistru v aerobiku Vláďovi Valouchovi. Ten si připravil velmi náročnou hodinu – aerobik total body workout. Ozvučení a moderování zajistili: Martin Němec a Ludvík Mikoláš. Touto akcí se město Třebíč mj. připojuje k celorepublikové kampani s názvem: Česko se hýbe.

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI a podpořili tuto zdraví prospěšnou akci! 

Foto: Jakub Mertl, zapsala Iveta Ondráčková, koordinátorka PZM a MA21 Třebíč

Odběr newsletteru