Zažij Fošku na vlastní kůži aneb měsíc náborů 2017!

Zažij Fošku na vlastní kůži aneb měsíc náborů 2017!

„MĚSÍC NÁBORŮ“, sportovní akce, kterou organizuje klub SK Fotbalová škola Třebíč ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky. Pažitka zdravě a chutně u toho samozřejmě se svými dobrotami chybět nemohla. 

Dne 26.9. 2017 od 16:00 hod. se otevřely brány stadionu v Borovině pro rodiče s dětmi i jejich sourozenci, aby si každý z nich mohl na vlastní kůži zažít způsob práce ve Fotbalové škole Třebíč. Akce trvala do 18:00 hod., během té doby byla možnost užít si hry pod vedením kvalifikovaných a nadšených trenérů. Po celou dobu akce bude zajištěn pitný režim, zdravé dobroty od Pažitka.cz a drobné ceny pro každého malého účastníka. Celé setkání budo doprovázeno moderátorem.

Mimo fotbalovou činnost se Fotbalová škola zaměřujeme i na rozvoj člověka v různých oblastech a také bourání dogmat, které v životě potkáváme. Pro to, abychom mohli nabídnout poznatky získané z různých oborů a také nabízet akce, které umožní i různé náhledy na způsoby rozvoje, vytvořila Fotbalová škola Třebíč projekt se slangovým názvem „Zažij Fošku“.

  • Třebíč již navštívilo několik předních odborníků z různých oborů, kteří se s námi přijeli podělit o své poznatky.
  • PhDr. Marian Jelínek – mentální kouč, který byl dlouhé roky osobním trenérem Jaromíra Jágra.
  • PhDr. Jan Cacek, Phd., který patří mezi přední české experty na pohybový rozvoj sportovců.
  • Dr. Zdeněk Sivek, který patří mezi světově uznávané fotbalové odborníky.
  • Jiří Vorlický a Mgr. Antonín Barák, kteří se s námi přijeli podělit o své poznatky, jaké je to být táta a zároveň trenér.
  • Mgr. Jaroslav Vavříček, šéftrenér mládeže AC Sparty Praha, který se s námi přijel představit koncept pro rozvoj mládeže, který produkuje úspěšné týmy ve Spartě.
  • Mgr. Jiří Halda, který se zaměřuje především na problematiku výchovy dětí a procesy učení, se s námi podělil o své načerpané zkušenosti na téma sociální a emocionální vývoj dítěte.

V říjnu se k nám chystá přední česká psychosomatička, MUDr. Jarmila Klímová, která nás pomůže uvést do problematiky psychiky a jejího vlivu na zdraví.

Informace o filosofii a metodice Fotbalové školy Třebíč můžete získat na našem webu, ale mnohem víc prozradí to, co sami zažijete na vlastní kůži. 

http://fstrebic.cz/metodika/ 
odkaz na web: http://fstrebic.cz/

Odběr newsletteru