Pažitkovská asijská celozrnná bageta s filírovaným kuřecím masem, česnekovo bylinkový dip

Pažitkovská asijská celozrnná bageta s filírovaným kuřecím masem, česnekovo bylinkový dip
  • celozrnná bageta
  • kuřecí maso
  • soja
  • zázvor
  • zelenina
  • bylinky
  • koření

Alergeny: pšenice, soja, mléko, vejce

Bagety na aijský původ jsme nejprve na páži zkoušeli dle receptu naší blogerky Zenab Condéové s názvem Bánh Mí: bageta v asijském sytlu 
Poté jsme sledovali na you tube právě reportáž kamu z Vietnamu s názvem 5.díl pouliční stravování. Přesto volíme tmavou bagetu, kde samozřejmě nesmí chybět voňavý koriandr, zázvor a křupavá zelenina.

Nejbarevnější kuchařka Kamily Rundusové alias Kamu, je určena všem, kteří milují jídlo, život, cestování a hledání nových pestrých chutí a vůní.

Všem, kteří rádi objevují barevné světové kultury skrze jídlo, baví je příběhy a nebojí se experimentovat. Je to knížka plná tradičních receptů, které jsem získala při svých cestách od kuchařek, kuchařů a hospodyněk z celého světa a které jsou upraveny tak, aby se daly uvařit v českých podmínkách a přitom neztratily na své chuti. Naopak. Všechna jídla hýří barvami, výraznými chutěmi a láskou. Konečně jsou ta nejoblíbenější jídla nejbarevnějších zemí světa pohromadě v jedné knize a vy je můžete doma bez sebemenšího strachu uvařit. Protože v jednoduchosti je síla a fantazii se meze nekladou. Objevte to nejlepší z vietnamské, čínské, korejské, japonské, peruánské či mexické kuchyně společně s mými vybranými autorskými recepty a nechte se inspirovat. Nejbarevnější kuchařka je jednoduše pro všechny, co mají rádi pestrost a barvy v srdci, životě i na talíři.

stálá nabídka

objednat na 27.05.2019 Cena: 99 Kč ks ( zbývá 15 porcí )
objednat na 28.05.2019 Cena: 99 Kč ks ( zbývá 15 porcí )
objednat na 29.05.2019 Cena: 99 Kč ks ( zbývá 15 porcí )
objednat na 30.05.2019 Cena: 99 Kč ks ( zbývá 12 porcí )
objednat na 31.05.2019 Cena: 99 Kč ks ( zbývá 15 porcí )
Odběr newsletteru